RAZOR (SCL) (60 kaps.) Wycina Tłuszcz jak Brzytwa!

RAZOR (SCL) (60 kaps.) Wycina Tłuszcz jak Brzytwa!

Dostępność:W magazynie
  • 99.00zł

  • 169.00zł
  • Cena netto: 99.00zł

RAZOR SCL - Wycina Tłuszcz jak Brzytwa!


Co powinieneś zrobić, jeśli chcesz stracić 10 kg tłuszczu w 6 tygodni? Jeśli taka redukcja tkanki tłuszczowej Cię zadowala to kup RAZOR SCL!

Razor SCL to spalcz tłuszczu/energetyk stworzony dla tych, którzy są wrażliwi na stymulanty, ale zależy im na szybkiej i trwałej utracie tkanki tłuszczowej i zdrowym stylu życia. Razor SCL celuje w spalanie tłuszczu z okolic odpornych na redukcję: tłuszcz na plecach, pośladkach, udach i brzuchu, oraz redukcję tłuszczu trzewnego.

Razor SCL dodatkowo daje szereg korzyści: podnosi intensywność treningu, dodaje energii i euforycznego samopoczucia podczas takich aktywności życia codziennego jak chodzenie do pracy, trening na siłowni czy spędzanie czasu w gronie najbliższych albo uprawianie hobby.

Razor SCL nie tylko sprzyja utracie tłuszczu, ale dodatkowo usprawnia przemianę materii, zmniejsza apetyt i ochotę na słodyczę oraz podjadanie w godzinach wieczornych.

Razor SCL zmieni Twoje życie i formę na dobre - będziesz szczupły, umięśniony i pełen życiowej, pozytywnej energii, jakiej nie da Ci żaden inny spalacz tłuszczu!KORZYŚCI


- -10 kg w 6 tygodni

- energetyczy power

- potęża wydolność

- hiper wytrzymałość

- doskonała rzeźba

- zero zjazduINFORMACJA ŻYWIENIOWA


Wielkość opakowania: 60 kapsułek

Ilość porcji w opakowaniu: 60

Wielkość 1 porcji: 1 kapsułka
*% zalecanego dziennego spożycia dla osoby dorosłej (2000 kcal/dobę)

┼ zalecane dzienne spożycie nie zostało ustalone


Sposób dawkowania

1 kapsułkę 30 minut przed śniadaniem. W dzień treningowy 1 kapsułkę 30 minut przed planowanym treningiem. Nie stosuj więcej niż 2 kapsułek na dobę. Między 1. a 2. kapsułką zrób minimum 6 godzin przerwy. Nie stosować w godzinach wieczornych.


Sposób przechowywania

Przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu suchym, chłodnym i niedostępnym dla dzieci!


Informacje dodatkowe

Każda partia wyprodukowana przez MARKA jest niezależnie testowana pod kątem czystości i potencjału metodą HPLC, aby w naszych recepturach zapewnić składniki tylko najwyższej jakości.Zastosuj RAZOR SCL i przeprowadź Ostre Cięcie Tkanki Tłuszczowej!


Napisz opinię

Zaloguj się lub zarejestruj się, aby dodać opinię