Cell SHOT Blue Raspberry (375g)

Cell SHOT Blue Raspberry (375g)

Producent:REVANGE - INNOVATIVE
Dostępność:W magazynie
  • 99.00zł

  • 129.00zł
  • Cena netto: 99.00zł

CELL SHOT - ANABOLICZNA LEMONIADA!


1# ANABOLICZNY KOMÓRKOWY REPRODUKTOR WZROSTU!

Cell Shot - Odbudowujący Produkt Na Regenerację PRZED - W TRAKCIE - I PO TRENINGOWĄ NA POZIOMIE KOMÓRKOWYM!!!

UWAGA! CELL SHOT NIE ZAWIERA KREATYNY I STYMULANTÓW!

Historia POWSTANIA CELL SHOTOWEGO! To wydarzyło się naprawdę.

ROK 2012

REVANGE Nutrition Cell Shot - Nadeszły PROAnaboliczne POSIŁKI!

Wystarczyło 25 Regenerujących Strzałów Komórkowych i. Era Katabolicznego Niszczenia odeszła w niepamięć. Nastała nowa era. Nastała Era Anabolicznego Odrodzenia!!!

Koniec Ery Katabolicznego Niszczenia

Gdy w naszych tajnych laboratoriach powstawał prototypowy Cell Shot nikt nie przypuszczał, że to tajna broń, która zawojuje świat. Tylko my wiedzieliśmy, że szykujemy dla Was wynalazek, który zrewolucjonizuje rynek suplementów.

Gdy Cell Shot ujrzał światło dzienne stało się jasne, że oto nadszedł dzień, w którym świat wkroczył w nowe, lepsze jutro! Dzień, w którym Narodził się Cell Shot stał się przełomowym momentem w historii świata! To moment, w którym. nadszedł koniec ciemnych wieków, koniec starej Ery Katabolicznego Niszczenia! Koniec dni, gdy Twoje treningi szły na marne, bo brakowało Ci naturalnej tarczy ochronnej broniącej przed katabolizmem i jednocześnie zapewniającej anaboliczną odbudowę i regenerację potreningowa. Dzięki Cell Shot nastał ostateczny kres niszczenia ciężko wypracowanych efektów treningowych.

ROK 2015

REVANGE Nutrition Ogłasza Zwycięstwo nad Katabolizmem!

Początek Ery Anabolicznego Odrodzenia!

Cell Shot tworzy idealne warunki do wzrostu mięśni i rozkwitu wszystkich cech psychomotorycznych organizmu - masy, siły, wytrzymałości, wydolności, gibkości itd. Cell Shot dostarcza niezbędne dla organizmu składniki - witaminy i minerały.

Cell Shot to absolutny Bestseller - Innowacyjny i bezkonkurencyjny produkt, który błyskawicznie zawojował rynek suplementów diety na całym świecie! Niekonwencjonalna broń treningowa o niezwykle zaawansowanym technologicznie składzie i wyjątkowej sile działania. Cell Shot to broń, o ogromnej sile rażenia katabolizmu, a jednocześnie potężna tarcza ochronna dla mięśni.

Dzięki Cell Shot świat wkroczył w nową Erę, a więc Wy wkroczyliście. Wkroczyliście w Erę Anabolicznego Odrodzenia, w której króluje postęp, rozwój, budowanie i zyskiwanie! Dzięki Cell Shot nastał okres niczym nieposkromionego rozwoju i budowania - masy, siły, wytrzymałości, wydolności i rzeźby mięśniowej!

CELL SHOT - NAJBARDZIEJ NOWOCZESNA I INTELIGENTNA BROŃ OGROMNEGO KALIBRU - KORZYŚCI ZE STOSOWANIA

- ZABIJA Katabolizm mięśniowy
- Wspiera ANABOLIZM mięśniowy
- Poprawia WYDOLNOŚĆ organizmu
- Przyspiesza rozwój MASY I SIŁY
- poprawia WYTRZYMAŁOŚĆ
- Zwiększa POMPĘ mięśniową
- poprawia NABICIE i TWARDOŚĆ mięśni
- Przyspiesza REGENERACJA MIĘDZY Treningami i w TRAKCIE Treningu (między seriami)
- Likwiduje ZAKWASY i BOLESNOŚĆ mięśni po treningu

GDY INNI MÓWIĄ - UZBRÓJ SIĘ W CIERPLIWOŚĆ, MY MÓWIMY - UZBRÓJ SIĘ W CELL SHOT!!!

UWAGA! Cell Shot nie zawiera stymulantów, pro hormonów, kreatyny, SSA!!! Dzięki temu w zdrowy i bezpieczny sposób zwiększa wydolność treningową, przyspiesza rozwój masy, siły i wytrzymałości mięśniowej!

PROGRAM TRENINGOWY - TO WOJNA NA KTÓRĄ POTRZEBUJESZ UZBROJENIA!

Dążenie do coraz lepszych rezultatów w sporcie to wojna! Budowanie masy i siły mięśniowej, poprawianie swojej wytrzymałości i sprawności to balansowanie między katabolizmem - niszczeniem, a anabolizmem - budowaniem trwałych efektów!

Cell Shot - broń przeciwko katabolicznemu niszczeniu mięśni. Chroń i buduj suchą masę mięśniową! Nie sztuką jest przybrać na masie albo zrzucić parę kilogramów - sztuka to zbudować mięśnie, a zrzucić tłuszcz! Cell Shot - świetnie sprawdza się jako wsparcie w każdej sytuacji OkołoTreningowej!

Cell Shot przeważył szalę zwycięstwa na stronę Anabolizmu. Katabolizm został rozstrzelany, ale od czasu do czasu podnosi głowę, żeby znowu dać o sobie znać. Wtedy potrzebujesz mieć pod ręką Cell Shot, żeby zdusić Kataboliczne ataki w zarodku!

1 TRENING = 1 BITWA! - 1 CELL SHOT = 1 ZWYCIĘSTWO!
Na każdym treningu możesz przegrać albo wygrać. Możesz stracić masę mięśniową, a tym samym siłę, wytrzymałość i swój cenny czas, utrzymać swoje parametry albo zanotować progres - postęp - zbudować masę, poprawić siłę i swoje wyniki sportowe. Korzystaj z Cell Shota na każdym treningu, a z pewnością zanotujesz postęp. Nie tkwij w Erze Katabolicznego Niszczenia. Wkrocz razem z innymi w Erę Anabolicznego Odrodzenia. Wypij Cell Shot i poczuj wyśmienity smak Sukcesu. Popraw swoje wyniki sportowe, niezależnie od formy aktywności fizycznej czy dyscypliny sportowej, którą uprawiasz!

NIEZALEŻNIE OD TWOJEGO CELU - CELL SHOT TO GWARANTOWANY STRZAŁ w 10!!!
wzrost masy mięśniowej, siły mięśniowej, wytrzymałości, redukcja tkanki tłuszczowej, wzrost wydolności, poprawienie wyników sportowych (na siłowni, w sztukach, walki, lekkoatletyce, pływaniu, strzelectwie!, wyścigach samochodowych i motocyklowych oraz innych sportach), zwiększenie wyskoku dosiężnego, poprawienie,
zwinności, gibkości, szybkości, rozciągnięcia i elastyczności mięśni, itd.

STRATEGIA WALKI Z KATABOLIZMEM - CELL SHOT PRZED, W TRAKCIE i PO TRENINGU!

Cell Shot to z pewnością Trafiony Wybór - niezależnie od CELU!

Korzystaj z Cell Shot przed, w trakcie i po treningu!


1. Nabij swoje komórki przed treningiem!
2. Zestrzel katabolizm w trakcie treningu!
3. Naładuj się i zregeneruj siły po treningu!

Na każdym treningu CELL SHOT zawsze stanowi wyborne wsparcie!

CELL SHOT KOMPLEKS BCAA - SNAJPERSKI STRZAŁ W 10!

Cell Shot i... katabolizm pada trupem! Zostajesz tylko Ty, Twoja masa siły naturalnego anabolizmu i odżywczy Cell Shot! Przeładuj broń i gotuj się do walki podczas kolejnego treningu! Na każdym treningu katabolizm próbuje podnieść się z gleby, aby Ci zaszkodzić. Nie pozwól, aby wróciły mroczne wieki. Niech Era Niszczącego Katabolizmu pozostanie tylko odległą historią. Miej Cell Shot zawsze przy sobie, zawsze w pogotowiu. Zawsze dobrze móc strzelić sobie anaboliczno-antykatabolicznego Shota!

STRATEGICZNE PODEJŚCIE DO TRENINGU - REGENERACJA I ANABOLICZNA ODBUDOWA

Regeneracja to absolutna podstawa każdego efektywnego treningu! Cell shot regeneruje i odżywia każdą komórkę Twojego ciała! Ale Cell Shot to wiele więcej niż zwalczenie katabolizmu. Cell Shot to przede wszystkim poprawa wydolności na treningu i szybsza regeneracja. Trening to dla mięśni prawdziwy szok. Cell Shot to kolejny szok, tym razem budujący - odżywczy, wzmacniający i regenerujący. Cell Shot wspomaga rozwój masy, siły i wytrzymałości treningowej. Jego anaboliczno-regenerujące działanie rozpoczyna się w kilka minut po wypiciu 1 porcji. Już od pierwszej porcji. Zauważysz to od razu - lepsze nabicie mięśni, większą pompę na treningu i lepiej widoczne użylenie mięśni. Tak działają składniki Cell Shota - bezwzględnie korzystnie!

CELL SHOT - POTĘŻNY WITAMINOWO-MINERALNY DESANT KOMÓRKOWY!

Podczas treningu wraz z potem tracisz duże ilości witamin i minerałów. Im intensywniej trenujesz, szczególnie wtedy, gdy dajesz z siebie wszystko, organizm zużywa i wypaca ogromne ilości witamin i minerałów. Dlatego Cell Shot REVANGE zawiera nie tylko magnez, potas i witaminę C, ale WSZYSTKIE najważniejsze, absolutnie niezbędne do życia witaminy i minerały w odpowiednich proporcjach dostosowanych do zapotrzebowania. Dawki witamin i minerałów, na które zapotrzebowanie w trakcie i po treningu gwałtownie rośnie są niezwykle wysokie, ale wciąż bezpieczne!

Nie musisz już pić 5 porcji konkurencyjnych suplementów na "regenerację", w których znajdziesz jedynie śladowe ilości witamin i minerałów nie mówiąc już o innych substancjach aktywnych. Wystarczy 1 CELL SHOT (29 gramów), żeby dostarczyć organizmowi dokładnie te witaminy i minerały w idealnie zbalansowanych proporcjach.

Dawki witamin i minerałów są dostosowane do osób intensywnie trenujących. Osoby ćwiczące rekreacyjnie powinny stosować 1/2 porcji CELL SHOTA - co oznacza nie 25, ale aż 50 CELL SHOTÓW w 1 opakowaniu!!!

TWÓJ NIEZAWODNY CELL SHOT - KORZYSTAJ ZAWSZE I WSZĘDZIE!

 

Informacja Żywieniowa

Cell Shot 375 gramów - 2 wyborowe smaki owocowe!


Wielkość 1 porcji: 1 miarka (29 gramów)

Ilość porcji w opakowaniu: 13


Anaboliczny Tlenek Azotu - System Wzmocnienia

 

 

Priopionyl L-Karnityna HCL (PLC)

 

Beta Alanina

 

Arginina AKG 2:1

 

Jabłczan Cytruliny 2:1

 

Siarczan Agmatyny

 

Acetyl L-Karnityna

 

N-acetyl L-tyrozyna

 

Monostearynian Glicerolu

 

Tauryna

 

L-Histydyna AKG

 

Dwuwinian choliny

 

NAC

 

Na-r-ALA

 

Inozytol

 

Ekstrakt Pestek Winogron 95%

 

Ekstrakt Cynamonu 10:1

 

 

Kompleks BCAA (2:1:1)

 

 

L-leucyna

 

L-walina

 

L-izoleucyna

 

 

Soczyste Witaminy

 

 

Witamina A (jako Beta Karoten)

 

Witamina C (z Askorbinianu Wapnia)

 

Witamina D (jako Ergokalcyferol)

 

Witamina E (jako D-Alpha Tocoferyl Succinate)

 

Tiamina ( z Tiaminy Mononitrate i Cocarboxylazy)

 

Ryboflawina (z Ryboflawiny i Ryboflawiny 5' Fosforu )

 

Niacyna (jako Niacyna i Inosytolu Sześcionikotynian)

 

Witamina B6 (z Pirydoksyny HCL i Pyrydoksalu 5'Fosforu)

 

Kwas foliowy

 

Witamina B 12 (Metylokobalamina)

 

Biotyna (jako D-biotyna)

 

Kwas Pantotenowy (z Ca Pantotenat i Pantetyn)

 

Wapń (jako Ca Askorbinian i Cytrynian)

 

Żelazo (jako Dwu Glicynian)

 

Jod (z krasnorostów morskich)

 

>Magnez (jako Mg Tlenek i Jabłczan)

 

Cynk (jako Metionat)

 

Selen (jako L-Selenometionina)

 

Miedź (jako Cu Sebakat)

 

Mangan (jako Mn Cytrynian)

 

Chrom (jako Cr Polinikotynian)

 

Molibden (jako Mo Glicynian)

 

Sód (jako dwuwęglan sodu)

 

Potas (jako dwuwęglan potasu, fosforan potasu)

 

 

 

 

2000mg

 

2000mg

 

1000mg

 

1000mg

 

1000mg

 

1000mg

 

1000mg

 

1000mg

 

1000mg

 

500mg

 

500mg

 

200mg

 

100mg

 

100mg

 

100mg

 

100mg

 

 

 

 

 

6000mg

 

3000mg

 

3000mg

 

 

 

 

 

7500IU 150%

 

600mg 1000%

 

400IU 100%

 

100IU 333%

 

 

22,5mg 1500%

 

22,5mg 1500%

 

100mg 1000%

 

 

30mg 1500%

 

 

400mcg 100%

 

100mcg 1667%

300mcg 100%

 

30mcg 300%

 

 

150mg 15%

 

150mcg 833%

 

150mcg 100%

 

300mg 80%

 

15mg 100%

 

200mcg 286%

 

1mg 50%

 

2mg 100%

 

200mcg 167%

 

75mcg 100%

 

500mg 25%

 

200mg 6%

 


POZOSTAŁE SKŁADNIKI: Stearynian Magnezu, Dwutlenek Krzemu

*% zalecanego dziennego spożycia dla osoby dorosłej (2000 kcal/dobę)
+ zalecane dzienne spożycie nie zostało ustalone

(29 gramów) CELL SHOT (Strzał Komórkowy) - 1 STRZAŁ W 10!

Sposób dawkowania:


Wymieszaj z wodą 1 miarkę (29 g) Cell Shot wymieszaj z 500 - 700 ml wody i spożywaj przed, w trakcie i po treningu. Można stosować 1 miarkę (29 gramów) Cell Shot codziennie rano po obudzeniu 30 minut przed śniadaniem.

Nie należy przekraczać zalecanej dawki.

Dla osiągnięcia najlepszych rezultatów Cell Shot powinien być stosowany równolegle z innymi suplementami REVANGE Nutrition i przynajmniej 3 - 4 litrami wody/dobę, i dietą bogatą w białko i umiarkowane ilości węglowodanów.

Sposób przechowywania:


Przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu suchym, chłodnym i niedostępnym dla dzieci!

Uwaga!


U niektórych ludzi Beta Alanina zawarta w tym produkcie może powodować lekkie mrowienie. Jest to naturalna cecha Beta Alaniny. Przed zastosowaniem produktu skonsultuj się z lekarzem. Produkt jest przeznaczony tylko dla osób w wieku 18 - 50 lat.

Przeciwwskazania:


Nie stosuj produktu, jeśli nie jesteś świadomy stanu swojego zdrowia lub, jeśli masz problemy zdrowotne, w tym (ale nie tylko): przerost prostaty, raka, choroby serca, nerek, układu krążenia, wątroby, chorą tarczycę, wysokie ciśnienie tętnicze, niski poziom cholesterolu HDL lub, jeśli bierzesz jakiekolwiek przepisane przez lekarza leki. Nie stosuj produktu podczas ciąży i karmienia piersią.

Jeśli wystąpią jakiekolwiek reakcje niepożądane - przerwij stosowanie produktu.

Informacje dodatkowe:


Produkty REVANGE Nutrition są produkowane z uwzględnieniem bieżących standardów Dobrej Praktyki Produkcyjnej z rygorystycznymi dyrektywami kontroli jakości.

Każda partia wyprodukowana przez REVANGE Nutrition jest niezależnie testowana pod kątem czystości i potencjału metodą HPLC, aby w naszych recepturach zapewnić składniki tylko najwyższej jakości.


STOSOWANIE CELL SHOT I INNYCH SUPLEMENTÓW REVANGE


Polecamy nasze Flagowe połączenia suplementów stosowane z mega pozytywnymi skutkami przez tysiące ludzi na całym świecie! To zestawy treningowe, na których ludzie notują kolosalne przyrosty masy, siły i wytrzymałości treningowej albo odnoszą prawdziwe i trwałe sukcesu w redukowaniu nadmiaru tkanki tłuszczowej.

ZESTAW 1. Rzeźnicki Trening + Regeneracja Wartość: 618.00 zł Cena: 299.00 zł

Cell SHOT (Grapefruit, Fruit Punch, Cherry Limeade) - Bestseller!
Chain Reaction Next Generation RELOADED Cherry Limeade (45/90 servings) - Bestseller 450gram
Quatro LOAD (50 porcji) Blue Raspberry, Fruit Punch, Sour Apple - smak podajcie w komentarzu!

W komentarzu do zamówienia napisz w jakich smakach chcesz poszczególne suplementy.

Jak stosować?

Chain Reaction - 1 porcja przed treningiem
Cell Shot - 1 porcja na trening
Quatro load - 3 x dziennie 1 porcja miedzy posiłkami

INNE POŁĄCZENIA

1. Cell Shot + Quatro Load (KREATYNOWE ŁADOWANIE + REGENERACJA - genialne połączenie. Świetny dla Amatorów i dla Profesjonalistów)
2. Cell Shot + Chain Reaction - NAJMOCNIEJSZY STACK PRZEDTRENINGOWY!
3. Cell Shot + Thermal PRO - NAJSILNIEJSZY SPALACZ TŁUSZCZU!
4. Cell Shot + Thermal PRO Femme (Mega połączenie dla kobiet na figurę Bogini w 30 dni!)

Cell Shot można stosować z: - suplementami z linii REVANGE Element oraz takimi produktami jak:

- ZMA PRO Rx
- Knock Out
- PH Core Labs
- Suplami Concealed Labs

Uwaga! Sprawdź sposób dawkowania przed zastosowaniem każdego suplementu REVANGE Nutrition.

Zastosuj Cell Shot REVANGE - Strzel Sobie Anaboliczno-Odżywczego Drinka!

Napisz opinię

Zaloguj się lub zarejestruj się, aby dodać opinię